• Bora lidere teşekkürler...

Yasal Bildirim

Üst Kategori: Haberler Pazar, 13 Şubat 2005 tarihinde oluşturuldu

Yasal Bildirim ve Gizlilik Politikası

Sakarya İzcileri sayfalarına erişim sağlayarak, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız. Aşağıdaki şartları kabul etmediğiniz durumda siteyi kullanma izninizin olmadığını lütfen unutmayın.

Sakarya İzcileri  WEB sayfalarının içeriği Telif Hakkı © Sakarya İzcileri  kapsamındadır. Burada açıkça verilmemiş tüm haklar saklıdır. Sakarya İzcileri'nin  yazılı izni alınmaksızın, aşağıdaki şartlarla uygun olarak yapılanlar dışında, içeriğin bir bölümü veya tamamı herhangi bir biçimde yeniden üretilemez, aktarılamaz, dağıtılamaz veya saklanamaz. Sakarya İzcileri   yeniden dağıtım için Sakarya İzcileri tarafından yazılı olarak izin verilmediği sürece, WEB sayfalarının bilgisayarınızdan taranmasına veya bu sayfalardan kopya yazdırılmasına yalnızca kişisel kullanım için olmak kaydıyla izin verir. WEB sayfalarımızdaki her bir belge, söz konusu belgelerde belirtilen ek şartlara tabi olabilir.

Bu sitenin ve burada yer alan içeriğin kullanımına özel, ticari olmayan amaçlar için izin verilmektedir. Kamuya açık olarak nitelendirilen basın bültenlerinin ve diğer belgelerin genel iletişimde kullanımına, bilgilerin kaynağının belirtilmesi koşuluyla izin verilir.

Sakarya İzcileri, Web sayfalarının kesintisiz veya hatasız olacağını garanti etmez. Sakarya İzcileri,  sayfaları düzeltme veya söz konusu sayfalara erişimi herhangi bir anda iptal etme hakkını saklı tutar. Mülkiyet garantisi, bir hak ihlalinin bulunmadığı garantisi ya da satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunlukla ilgili örtük garantiler de dahil olmak üzere, bu sayfaların kullanılabilirliği, doğruluğu, güvenilirliği veya içeriği ile ilişkili açık veya örtük hiçbir garanti verilmemektedir. Sakarya İzcileri   bu servisin kullanımı veya kullanılamamasından kaynaklanan ve yürürlükteki hukuk kurallarının izin verdiği azami ölçüde kullanıcıların maruz kaldığı herhangi doğrudan, dolaylı, özel, tesadüfî, hukuki, mali, cezai ve sair her türlü zararlardan; hizmetlerinin kullanımı veya kullanılamaması; kâr, veri veya diğer soyut hususların kaybı; önceden haberdar edilmiş olsa dahi, yükümlü değildir. Bazı hukuk sistemlerinde, belirli garantilerin hariç tutulmasına veya yükümlülüğün sınırlandırılmasına izin verilmemektedir, bu nedenle yukarıdaki sınırlamalar veya hariç tutma hükmü sizin için geçerli olmayabilir. Bu türden bir durumda sakarya İzcileri  yükümlülüğü yasalarca izin verilen en geniş kapsamla sınırlıdır.

Kolay erişim sağlamanız için Sakarya İzcileri bu sayfalarda, üçüncü taraflara ait olan veya üçüncü taraflarca işletilen İnternet sitelerinin bağlantılarına yer verebilir. Bu türden bir üçüncü taraf sitesine bağlandığınızda, söz konusu siteyi kullanmak için sitenin kullanım kurallarını inceleyip kabul etmeniz gerekir. Ayrıca, Sakarya İzcileri'nin söz konusu site üzerinde hiçbir denetiminin bulunmadığı ve bu türden üçüncü taraf sitelerce oluşturulan ve yayınlanan yazılarla ilgili sorumluluk kabul edemeyeceği de tarafınızca kabul edilmiş sayılır. Ek olarak, Sakarya İzcileri'ne ait olmayan bir siteye yönelik bağlantı, Sakarya İzcileri'nin bu siteyi veya bu türden üçüncü taraf sitesinde atıfta bulunulan siteleri desteklediği anlamına gelmez.

Ayrıca e-posta, Form veya Forum sayfaları üzerinden yazı göndermekle aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız:

(a) Bu yazıların yasadışı veya başka biçimlerde yayınlamaya uygun olmayan herhangi bir öğe içermediğini;

(b) Herhangi bir yazıyı göndermeden önce virüsleri veya başka bulaşıcı ya da zararlı öğeleri tarayıp temizlemek için gerekli makul çabayı göstermeyi;

(c) Yazının size ait olduğunu ve bilgiyi bize verme hakkına sınırsız bir şekilde sahip olduğunuzu, Sakarya İzcileri'nin yazıları size bir ücret ödemeksizin yayınlayabileceğini ve/veya sorumluluk ya da yükümlülük taşımadan yazıları veya içerdiği her türlü kavramı yazılarımıza dâhil edebileceğini; ve

(d) Gönderdiğiniz yazıyla ilişkili olarak bize karşı yasal veya başka yollarla işlem yapmayacağınızı ve gönderdiğiniz yazıyla ilgili olarak herhangi bir üçüncü tarafça bize dava açılması durumunda bunu tazmin edeceğinizi.

Sakarya İzcileri kendi sitesinde kullanıcılar tarafından yayınlanan Forum içeriğini incelememektedir.; ve bu türden içerikle ilgili sorumluluk üstlenmemektedir. Sakarya İzcileri kendi takdirine bağlı olarak kullanıcılar tarafından yayınlanan içeriği istediği zaman kaldırabilir.

BİLGİ ve KULLANIMLAR

Sitemiz bir kullanıcı tarafından ziyaret edildiğinde, web sunucusu sitenin ziyaretçi bilgisayarıyla haberleşmesini sağlamak üzere otomatik olarak bilgi toplamaya başlar. Bunun yanısıra sitemize yapılan ziyaret sayısı, ziyaretçilerin Sitenin hangi bölümlerini tercih ettiği, IP adresi (İnternet Servis Sağlayıcınız tarafından bilgisayarınıza atanan İnternet adresi), domain tipi, browser tipi (örn. Netscape ya da Internet Explorer), tarih ve saat gibi bilgiler de tarafımızdan izlenmektedir. Bu bilgiler, Sitenin yönetiminde ve tasarımında kullanılan istatistiksel veriler olarak kullanılmaktadır. Bu bilgiler, siteyi ziyaret eden kişilerin kimlikleri ve yerlerini bulabileceğimiz kişisel bilgileri içermemektedir

 

Copyright © Sakarya İzcileri Tüm hakları saklıdır.

 

Gösterim: 10096

Arama